"Halı yıkama işlerinde, kalitemize güvenin."
MİSYONUMUZ

Her zaman en yüksek kalite ve hizmet anlayışını uygulayan
Urfa Mis Halı Yıkama organizasyonunu da bu prensipler üzerine oluşturmuştur.

Bizler insana değer veren ve müşteri odaklı yapımızın uzun vadede bizlere neler kazandırdığını gördük ve bu anlayışa iyice bağlandık.

Urfa Mis Halı Yıkama önümüzdeki dönem için hedefleri:

1. Müşteri memnuniyetini arttırarak devam ettirmek.
2. Yeni ve daha istikrarlı pazar yapısı oluşturmak.
3. Urfa Mis Halı Yıkama markasını bölgesele bir marka haline getirmek.

Bu nedenle,

Yaratıcılık: Başarı için en temel özelliğimizdir. Firmamızda varolan her görüşün tartışılmasına fırsat tanıyan sistemimiz bizlerin değişen koşullara adapte olmamızı sağlamakta ve başarımızı sürekli kılmaktadır.

Tutarlılık: Verilen sözlerle yapılan işler arasındaki tutarlılık, yani verilen sözlerin arkasında olunması şirketimizi diğer benzerlerinden ayırmaktadır.

Kalite: Müşterilerimizin beklentilerini ürün ve hizmetlerimize yansıtabilme yeteneğimizi göstermekte olan bir ölçüdür. Bunu sağlamak için şirketimiz müşteri odaklı yönetim sisitemini benimsemekte ve hiçbir önyargıya müsaade etmeksizin istenen ürün ve hizmeti zamanında ve kaliteli olarak yönlendirebilmektedir.

Takım Çalışması: Biz başarının sadece takım çalışması sonucu oluşabileceğine inanıyoruz. Takımın her bir üyesi diğerini desteklemektedir.

Maliyet Hedeflemesi: Şirketimiz tüm bu kalite hedeflemesi arasında ayrıca her türlü gereksiz giderlerin önlenmesi için yoğun çaba harcamakta ve kaliteyi sizlere en ucuza maledebilme hedefi gütmektedir.

VİZYONUMUZ

Urfa Mis Halı Yıkama olarak Temizlik sektöründe lider olmak.

Urfa Mis Halı Yıkama temizlik sektöründe lider bölgesel firma konumunu korumak için mükemmel olma hedefini sürdürmektedir.

Bu da, Urfa Mis Halı Yıkama müşterilerinin, tedarikçilerinin, profesyonel insan kaynaklarının ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip
yönetim ekibinin sinerjisinden doğan çalışma aşkıyla başarılmıştır.

Hizmet ve kalite standartlarını sürekli geliştiren Urfa Mis Halı Yıkamanın Temizlik sektöründeki yüksek standartları karşılayan
pazar liderliği, hizmet sunduğu firmalar tarafından da doğrulanan kalitesiyle sürmektedir.

URFA MİS HALI YIKAMA’YA HOŞGELDİNİZ!

2000 li yıllarda hizmete başlayan firmamız sektörde halı yıkama, koltuk yıkama konularında faaliyet göstermekte olup, son model otomatik makinalarla temizlik yaparak, “EN UYGUN FİYAT ” politikası ile ön plana çıkmaktadır.

Elbette günümüz şartlarında teslimat zamanındaki sürenin kısa olması çok önemli bir unsur haline gelmiştir , lakin firmamızda bu anlamda en çok önemsediğimiz konu verdiğimiz temindir .

Müşterimize söz verdiğimiz tarihte teslimatlarımızı gerçeklerştirmekte extra acil durumlar var ise sipariş geçilirken şartlar arasında bu husus belirtilerek termin buna göre belirlenir böylelikle firmamız söz vermiş olduğu günde siparişleri teslim etmiş olur.

Firmamızda genel olararak Halı Yıkama, Halıflex Yıkama, koltuk yıkama yapılmakta olup üst sınıf kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Bizleri Tercih eden binlerce Müşterimize Teşekkürlerimizi Borç Biliriz

Sizi Arayalım