"Halı yıkama işlerinde, kalitemize güvenin."
Battaniyeleriniz evlerden alındıktan sonra ilk olarak paketlenir ve daha sonra fabrikamıza getirilir. Yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra da kurulama hizmetleriyle birlikte hazır hale getirilir. Daha sonra paketlenerek sizlere teslim edilmektedir. Yorgan Battaniye Yıkama hizmeti alabileceğiniz kaliteli ve bilgili uzman çalışanlarıyla birlikte sektördeki lider kuruluşlardan biri olarak en iyi temizlik hizmeti vermekteyiz.Bu hizmetlere ek olarak teknik konularda yaşanan yenilikleri takip ediyor ve uygun alt yapı ile sizlere ulaştırıyoruz. Genel anlamda çevremizdeki tüm semtlere hizmet vermekte ve hızlı bir şekilde 7/24 çalışmaya devam etmekteyiz. Zamanla kirlenen yorgan ve battaniyelerinizin kir ve tozdan tamamen kurtulabilmesi adına rutin temizliğinin yapılması gerekir.
Yorgan Battaniye Yıkama yaparken hijyenik olarak temizlendiğini ve tüm lekelerinin çıkarıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu işlemlerde alerji yapmayan temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Tüm battaniye çeşitlerinde kullandığımız yöntemler ile %100 başarılı sonuçlar alıyor ve kurutma odalarımız sayesinde nem ve rutubet kokusu olmadan sizlerle teslim ediyoruz. Bu sayede uzun süre temiz kalacak olan ürünleriniz ile birlikte yine uzun süreli kullanımlar yapabilirsiniz.

Daha çok kış aylarında kullanılan yorgan ve battaniyeler sürekli tercih edildiği için daha çabuk kirlenmektedir. Bu yüzden daha temiz olması gerekir. Gerekli temizliği yapılmadığı sürece sağlık açısından farklı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Firmamız Yorgan Battaniye Yıkama konusunda üstün hizmetler vermeye devam etmektedir. İnce liflerden oluşan bu ürünleriniz deneyimli kişilerce yıkanmalıdır. Firmamızın bu konuda yeterince tecrübeye sahip olması ile birlikte müşterilerimizin güvenini de kazanarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yün ve pamuktan oluşan yorganlar için bitkisel temizlik ürünlerinin kullanılması gerekir. Firmamızda da temizlik ürünleri %100 doğal olarak tercih edilir ve temizleme işlemlerinde kullanılır. Eşyalarınızı bizlere teslim ederek mikrop ve bakterilerden yorganlarınızı arındırabilir ve dezenfekte ettirebilirsiniz. Yıkanan yorganlarda daha sonra topak oluşumu gözlemlenmez. Yorgan Battaniye Yıkama konusundaki tecrübelerimize güvenerek sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kış aylarında tercih edilen bu ürünler için özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Güzel ve özel kokulu olan şampuanlarla yıkanan ve bol su ile durulanan ürünleriniz yumuşak bir hale getirilir. Ayrıca yıkama sonrasında detaylı bir kurulama hizmeti de verilmektedir. Bu işlem için özel kurutma alanlarını kullanarak hizmet veriyoruz.

Yorgan Battaniye Yıkama yaptırmak istediğinizde bizleri arayarak randevu almanız yeterlidir. Tüm battaniye çeşitlerini evlerinizden alarak özel karışımlı havuzlarımızda lekeleri yumuşatıyor ve daha sonra lekeleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Özel makineler ile birlikte yıkanan battaniyelerinizin tozlanmaması için kapalı mekân kurutma odalarımızdan yararlanıyor ve daha sonra nem alma odalarında nemi yok ederek son kontrollerini yapıyoruz. Son işlem ise adreslerinize teslim etmek olacaktır.

Firmamız sunduğu bu hizmet ile sektörde öncü rol oynamaktadır. En uygun fiyat garantisi sunduğumuz için uzun yıllardan beri kullanıcılarımız tarafından memnuniyetle karşılanmaya devam ediyoruz. Firmamız ile telefon yoluyla randevu alabilir ve uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. En kaliteli ve alanında öncü hizmetler sunduğumuz için her bölgeye ücretsiz servis imkânını da beraberinde getiriyoruz. Yorgan Battaniye Yıkama olarak eşsiz ve kaliteli bir hizmet için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım