"Halı yıkama işlerinde, kalitemize güvenin."

1 – Gelen halılar önce Toz Alma makina sında toz alma işlemi uygulanır.2 – 8 fırça 2 Silindirli son teknoloji makina larda titizlikle yıkanır.

3 – Tekerlekli halı sıkma makinasında sık ma işlemi yapılır.

4 – Profesyonel Nem Alma makina sı ile halılarınız nemden arındırılır.

5- Hijyen bir ortamda Paketleme Makinasında halılarınız özenle paketlenir.

Halı Yıkama

Halılarınız, kullanılan her eşya gibi sürekli kirlenmektedir. Yaşam alanlarınızda daha çok kirlenen halılarınızı da Halı Yıkama fabrikalarında temizletmeniz gerekmektedir. Çünkü halılar üzerinde görünemeyecek kadar birçok bakteri ve kir bulunmaktadır. İnsan sağlığına zarar verecek olan bu durumların önüne geçmek için halılarınız işin ehli kişi ve firmalarca düzenli bir şekilde yıkanmalıdır.
Halı Yıkama, yere serdiğiniz halıların ve duvardan duvara kullandığınız halıların sağlıklı ve temiz kalmasının en etkili yoludur. Çok sık kullanılmayan halılarda bile zamanla kirlenme ve tozlanma görülmektedir. Bu durumun sonucu olarak da bakteri çoğalması ve farklı zararlı maddeler ortaya çıkabilir. Halılarınızı düzenli olarak süpürmek yüzeysel bir temizleme için etkilidir. Fakat halılarınızın alt kısmında biriken zararlı maddeler sadece yıkanarak çıkabilmektedir. Bu yüzden düzenli bir şekilde Halı Yıkama fabrikalarında derinlemesine temizlenmeli ve uzun süre kullanım yapılabilmelidir.

Son zamanlarda halı yıkama fabrikalarında bir artış gözlemlenmiştir. Bu durum halılar için yıkama hizmeti alan kullanıcıların lehine gibi görünebilir fakat kalite standartlarına sahip olmayan birçok firma da hizmet vermeye devam etmektedir. Eğer kaliteli ve sorunsuz bir Halı Yıkama fabrikası ile görüşmek istiyorsanız bu anlamda bizi tercih edebilirsiniz. Halılarınızı yıkama, durulama, sıkma ve kurutma makineleriyle ayrı ayrı temizliyor ve uzun ömürlü kullanmanızı sağlıyoruz.

Halılarınızın yapılmış olduğu malzemeye göre yıkama yönteminin seçilmesi çok önemlidir. Daha çok 5 kategoriye ayrılan Halı Yıkama işlemlerinde ilk olarak şampuanlama yapılır ve daha sonra köpükle yıkama işlemleri gerçekleştirilir. Sonrasında kuru temizleme, buharla yıkama ve derinlemesine yıkama yapılır. Kurutulan halılar daha sonra kullanıcılara teslim edilir. Bizler de alanında öncü bir firma olarak en kaliteli halı yıkama seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Evlerinizde halı yıkayarak kaybettiğiniz zamanı ve aldığınız riskleri göz önünde bulunduracak olursak, profesyonel bir şekilde halı yıkama hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmenizi öneriyor olacağız. Çünkü son model teknolojik makinelerle derinlemesine temizlik sağlıyor ve her lekeye özel leke çıkarıcılar ile halılarınızı destekliyoruz. Bu sayede çıkmaz denilen kirler, halılarınızdan yok edilerek sizlere sunulmaktadır.

Özel formüle sahip bileşiklerle Halı Yıkama işlemleri tamamlandığı için herhangi bir toz ve kir oluşumuna karşı gerekli tedbirleri alan firmamız, en iyi halı şampuanlarını kullanmaktadır. Halıların kullanım ömrünü de uzatan bu ürünler ile birlikte son zamanların en iyi hizmetini veriyor ve sizleri memnun etmeye devam ediyoruz. Özel durulama ve vakumlama yöntemleriyle de halı temizliğinde çığır açıyor ve ilk gün ki görünümlerine ulaştırarak teslimat gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel halı yıkama hizmeti sayesinde halılarınızın yepyeni görünmesini sağlayabilirsiniz. Çok kaliteli şampuanlar ile desteklenen Halı Yıkama işlemleriyle birlikte halılarınız daha yumuşak ve temiz olacaktır. Halıların ömrünü uzatmak istiyorsanız deneyimli ve uzman kişilerce hizmet veren halı yıkama fabrikalarıyla iletişime geçebilir ve randevu alarak halılarınızı yıkatabilirsiniz. Daha temiz bir yaşam alanı ve sağlığınız için halı yıkamanın önemi bu şekildedir.

Halı yıkama işlemleri için önce gruplandırılır ve daha sonra yeniden kontrol edilir. Halının ne kadar kirli olduğu ve çıkması güç lekelerin kontrolünden sonra ölçme ve fiyatlandırma işlemleri yapılır. Halı Yıkama işlemini tamamlayıcı olarak saçak tamiri gibi hizmetler de sunulduktan sonra müşteriler aranır ve yıkanması için onay alınır. Tüm bilgiler verildikten ve müşterilerden olay alındıktan sonra halılar hemen yıkanmaya alını ve uzman kişilerce temizlenir. Daha sonra kurutularak bir süre bekletilir. Son süreçte ise müşteriler bilgilendirilir ve halının adrese teslim işlemlerine geçilir.

 

Sizi Arayalım